Aydın Genç İşadamları Derneği başkanı Mehmet Öztaş ve yönetim kurulu üyeleri Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 95. Yıl dönümünü Yönetim Kurulu Üyesi olduğu  Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GESİFED) tarafından organize edilen Candan Erçetin Konseri eşliğinde coşkuyla kutlandı.

 

Gecede açılış konuşmasını yapan GESİFED Yönetim Kurulu Başkanı Aysun Nalbant;  “Güney Ege Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu, 2012 yılında Aydın-Denizli-Muğla bölgesinde Yeni bir hikaye ile yola çıkan, bünyesinde 10 iş dünyası derneği ve 1.500 iş insanını barındıran, Türkiye’nin demokrasiye-çağdaşlığa-toplumsal kalkınmaya adanmış bölgenin önder STK’larını ve yine bir diğer ulusal marka TÜSİAD’ ı üye olarak barındıran büyük bir ailedir. Bu ailenin, kuruluş bildirgelerindeki temel amaç cümlesi: “Atatürk ilke ve İnkılâplarına bağlı kalmak ve bu sadakatle ülkenin sınaî, ticari, sosyo-ekonomik, eğitim ve kültür düzeyinde demokratik ve planlı bir şekilde gelişmesini sağlamaktır”  dedi.

 

Bu özel geceyi unutulmaz kılmak için GESİFED Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından seslendirilen HOŞ GELİŞLER OLA şarkısı büyük bir coşku ile dinlendi. Geceye sponsorluk yapan firma temsilcilerine BODRUM SAĞLIK VAKFI Seramik Atölyesinde eğitim gören engelli öğrenciler tarafından üretilen plaketler verildi. DENİZLİ ENGELLİ SPOR KULÜBÜ yöneticileri ve sporcularının da davet edildiği gecede Candan Erçetin sahne aldı. Konser  arasında Candan Erçetin ile Federasyon Yönetim  Kurulu Üyeleri sahneye davet edilerek birlikte kutlama pastası kesildi.