Katılımcısı ve yürütücüsü olduğumuz projeler

Dernek misyonumuza uygun olarak yurtiçi ve yurtdışı birçok projeye katılımcı ve yürütücü olarak destek vermeye devam ediyoruz.

Innosocia

Aydın Genç İş İnsanları Derneği’nin AB ve Türkiye Arasında Sivil Toplum Diyaloğunun Desteklenmesi Hibe Programı- VI (CSD-VI) kapsamında yürütmekte olduğu ‘Sosyal Girişimciliği Geliştirmek İçin Yenilikçi Yaklaşım’ (Innovative Approach to Develop Social Entreprenurship) INNO-SOCIA projesi gerçekleştirildi.

AYGİAD ile ADÜ Teknokent’den İşbirliği Protokolü

Protokol ile AYGİAD ile Adnan Menderes Teknoloji Geliştirme A.Ş. arasında Ar-Ge, yenilikçilik ve girişimcilik çalışmaları ile eğitim-öğretim ve kültürel işbirlikleri oluşturması sağlanarak, her iki kurumun personel ve iştirakçileri arasındaki ilişkileri teşvik ederek, mevcut olanları geliştirmek ve araştırma çalışmalarının sonuçlarını ortak kullanıma açmak planlanmaktadır.
Ege Hikayesi

Ege Hikayesi; kendi toprağında; geçmişten geleceğe yeni bir yolculuk başlatıyor... Bakıyor, görüyor, saygı ve sevgi ile sahipleniyor. Dünü bugüne, bugünü geleceğe taşıyor. Ege yöremizin unutulmaya yüz tutan zenginliklerini hatırlatıyor, güncelliyoruz.
Liderlerle Buluşma

Siyaset, ekonomi ve devlet yönetiminde liderlik vasıfları ile yer alan kanaat önderleriyle üyelerimizi çeşitli platformlarda buluşturarak, günceme bakış açılarını zenginleştirmeye çalışıyoruz.

5000 Adet Kolonya Desteği

Koronavirüsle mücadeleye destek olmak için 5000 adet kolonya Aydın halkına ve üyelerimize ücretsiz olarak dağıtıldı

Aydın İlinde Markalaşma Potansiyeli Olan Ürünlerin Araştırılması

Markayder Derneği ile ortak yürütülen projede Aydın il sınırları içinde markalaşma potansiyeli olan ürünler tespit edilip, coğrafi işaret ve marka tescil işlemlerinin başlanması sağlanmıştır.